دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم | هارمونی دی الباکس آفیس 1 آذر : شروع طوفانی فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها

 

 

فیلم هیجان انگیز ”جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ”  (Fantastic Beasts and Where to Find Them) با بازی ” ادی ردمین” بازیگر سرشناس برتانیایی و کارگردانی “دیوید یتس” بر اساس داستانی به همین نام به قلم “جی . کی رولینگ” شروعی موفقیت آمیز به صدر جدول باکس آفیس این هفته داشت.

به گزارش هارمونی دانلود ، این فیلم  پر خرج که با بودجه ی 180 میلیون دلاری ساخته شد در اولین هفته ی اکران خود رکورد فورش جهانی این هفته را زد و 218 میلیون دلار فروخت که این فروش یک شروع خوب به شمار میرود. طرفداران مجموعه هری پاتر که بی صبرانه در انتظار این فیلم بودند همچنان امیدوارند که شاهد تداوم بیشتری در باکس آفیس باشند و این تازه شروعی است برای هواداران و مردم.

photo_2016-11-21_06-57-45
فیلم زیبای “دکتر استرنج” (Doctor Strange) با بازی “بندیکت کامبربچ” که او را از سریال پرطرفدار “شرلوک” به خاطر داریم بعد از سه هفته جای خود را در صدر اول باکس آفیس به فیلم ”جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ”  داد. این فیلم که با بودجه ی 165 میلیون دلار ساخته شد به رکورد فروش جهانی 571 میلیون دلار رسیده و همچنان از سایر فیلم ها فروش بیشتری دارد و در مقام دوم باکس آفیس این هفته قرار گرفته است.

انیمیشن دیدنی ” ترول ” (Trolls) با بودجه ی 125 میلیون دلاری ساخته شد و با فروش 261 میلیون دلاری در درجه سوم باکس آفیس این هفته قرار دارد. این انیمیشن با گویندگی عالی از هنرپیشگان محبوبی مثل آنا کندریک و جاستین تیمبرلیک بسیاری از کودکان را به سینما ها کشانده است. با اکران انیمیشن های بسیار موفقی در سال جاری هیجان ها برای رفتن به گیشه های سینما همچنان بالاست.

دیده شدن فیلم Arrival هم در جایگاه چهارم قابل تامل است و با وجود چند فیلم خوبی که همزمان در حال اکران هستند جایگاه نسباتا مناسبی نسبت به هزینه ساخت فیلم داشته است.

در هفته آینده شاید انیمیشن “Moana” رقیب جدید فیلم ”جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ” است و باید دید آیا صدر باکس آفیس را به انیمیشن پر سرو صدای موانا میدهد؟